Menu Zamknij

Szkolny Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego – klasy 4-6

Ten majowy tydzień w naszej szkole należał do recytatorów z klas 4-6.
W Konkursie Recytatorskim im. Kornela Makuszyńskiego najwyższe miejsca zajęli:
Kamila Paśnik. Kl.6b – I miejsce
Hanna Tomala z klasy 5b – II miejsce
Mikołaj Gromadzki klasy 5 – III miejsce
Ci uczniowie mieli przyjemność zaprezentować wybrane przez siebie teksty literackie podczas kolejnego miejskiego etapu tegoż Konkursu.
Ich umiejętności recytatorskie, dykcja oraz ogólny wyraz artystyczny zostały docenione przez komisję konkursową.
Hania Tomala zdobyła II miejsce w Łaskarzewie,
a Kamila Paśnik – III miejsce
Gratulujemy!
Teraz przed dziewczętami etap powiatowy, który odbędzie się 27 maja w Garwolinie
Będziemy trzymać kciuki. 🙂
W konkursie wzięli udział: Weronika Prokop kl. 4a, Jagoda Jasińska kl. 4a – wyróżnienie, Maria Korycka kl.5b, Wiktoria Barna kl. 5b, Mateusz Józwicki kl.5b, Julia Kołakowska kl. 6a.

Dziękujemy i zapraszamy za rok.